Laura Michelle Prestin’i välimus ja pühendumus ei jäta ühtegi meest ega tõenäoliselt ka naist külmaks.

Kindlasti oled näinud selle kurikuulsa naise pilte – kes on ühtlasi seksikas ja väga heas vormis, aga kes ta siis on?

Saage tuttavaks Laura Michelle Prestin’iga. Ta on rahvusvaheline fitness-modell ja tänasel päeval fitness-modellinduse üks tippe. Lisaks ilusale välimusele, on naisel meditsiiniline kõrgharidus, mis spetsialiseerub just tervisele, fitnessile ja vananemisvastastele toodetele ning treeningutele. Seega tegu on oma ala professionaaliga, mitte looduse poolt antud iluga või suvalise «grillkanast beibega»

Ta on mitmete kurikuulsate toitumis – ja treeningkavade koostaja ja populariseerija ning selleks on ta näinud väga palju vaeva ja tema enda välimus on selle tõestus. Prestin ei võta asju lihtsalt – ta ei populariseeri suvalist teenust või toodet, vaid kõik tema teadmised on ammutatud läbi suurte ja keeruliste uurimustööde.

Treeninguid teeb igal vabal võimalusel nii kodus, jõusaalis kui ka spordirajal. Arvame, et ta peaks motiveerima meid kõike rohkem tervislikele eluviisidele – loobuma enda hävitamisest kiirtoidu, sigarettide, alkoholi ja muuga ning rohkem minema terviserajale.

Kes proovib kõigest väest, saab üle igast mäest! Külasta ka pärast galerii vaatamist Prestini ametlikku Facebooki lehte, mille leiab SIIT.

Galerii

You may also like...