PÄEVAMODELL: Melissa Riso – kurikuulsa kõhutätoveeringuga supermodell

Melissa Riso sündis 27. juunil, 1986. aastal Monterey’s Californias. Ta kasvas üles koos isaga väikeses linnas nimega Salinas.

Kindlasti tasub selgitada Melissa kõhul oleva tätoveeringut. See on märk keskkoolis juhtunud autoõnnetusest, mis lõppes Melissa jaoks peaaegu surmaga. Tal oli raske sisemine verejooks ning selle peatamiseks pidid kirurgid lõikama lahti tema kõhu, mis jättis endast inetu armi.

Kuna arm oli liiga sügav ja suur, siis ei olnud abi ka ilukirurgiast. Melissa tundis end armiga väga ebamugavalt, siis seetõttu otsustas katta armi tätoveeringuga.

GALERII VAATAMISEKS KLÕPSA ESIMESEL FOTOL JA KASUTA HIIRKURSORIT, PAREMAL/VASAKUL NUPPE VÕI LOHISTA ÜLE NUTISEADME EKRAANI.

Rohkem fotosid ja infot SIIT.

You may also like...

Close
HOIATUS: ILMA LOATA LEHEL VIIBIMINE KEELATUD

LEHEL VÕIVAD VIIBIDA AINULT MEESTEKLUBI.EE LIIKMED. KUI TE EI OLE MEESTEKLUBI LIIGE, SIIS LAHKUGE LEHELT VIIVITAMATULT VÕI HAKAKE LIIKMEKS. KUI OLETE LIIGE, SIIS EIRAKE SEDA SÕNUMIT!

MEESTEKLUBI.EE ON KOMMUUN AINULT TÕELISTELE MEESTELE! KUI SOOVID SAADA LIIKMEKS JA TÕELISEKS MEHEKS, SIIS HAKKA MEIE FACEBOOK'I FÄNNIKS ALLOLEVA NUPU KAUDU, VASTASEL JUHUL LAHKU JA ÄRA KUNAGI NAASE. LIIKMELISUS HAKKAB KEHTIMA KOHESELT.

OLED TÕELINE MEES? SIIS HAKKA LIIKMEKS:

Social PopUP by SumoMe