PÄEVA MODELL: Miss Cierra Colombia (#32 fotot)

Miss Cierra Colombia on Colombia päritolu modell, näitleja-saatejuht ning ettevõtja. Ta on ehitnud mitmete erinevate meesteajakirjade esikaasi ja osalenud kuulsas Austraalias hitt-sarias Packed to the Rafters & Underbelly.

Cierra tegeleb ka heategevusega. 2013. aastal oli ta Bad Babes of Sydney kalendritüdruk, millega aitas koguda raha Pink Ribbon ja Laste leukeemia fondi jaoks.

Lisaks eelmainitutele on ta saanud mitmeid erinevaid auhindu ja tiitleid ning on korduvalt kutsud osalema mitmesse fitness-showdesse ja projektidesse. Praegusel hetkel töötab Hard Lines modelliagentuuris modellina ning töötab ühe muusikavideo projekti kallal, mida varsti avalikkusele esitletakse.

Kui soovid olla tema tegemistega kursis, siis jälgi teda Facebook’is, kus tal on üle 2.3 miljoni fänni. Tema Facebook’i leiab SIIT.

GALERII

You may also like...

Close
HOIATUS: ILMA LOATA LEHEL VIIBIMINE KEELATUD

LEHEL VÕIVAD VIIBIDA AINULT MEESTEKLUBI.EE LIIKMED. KUI TE EI OLE MEESTEKLUBI LIIGE, SIIS LAHKUGE LEHELT VIIVITAMATULT VÕI HAKAKE LIIKMEKS. KUI OLETE LIIGE, SIIS EIRAKE SEDA SÕNUMIT!

MEESTEKLUBI.EE ON KOMMUUN AINULT TÕELISTELE MEESTELE! KUI SOOVID SAADA LIIKMEKS JA TÕELISEKS MEHEKS, SIIS HAKKA MEIE FACEBOOK'I FÄNNIKS ALLOLEVA NUPU KAUDU, VASTASEL JUHUL LAHKU JA ÄRA KUNAGI NAASE. LIIKMELISUS HAKKAB KEHTIMA KOHESELT.

OLED TÕELINE MEES? SIIS HAKKA LIIKMEKS:

Social PopUP by SumoMe