PÄEVAMODELL: Heas vormis Nikki Leigh, kel üheksa ametit, nagu hunt kriimsilmal

Nikki Leigh (sündinud 13. septembril 1988) on Ameerika supermodell, saatejuht ja näitleja. Sündis Cypress’is, Californias. Lõpetas California Fullertoni Ülikooli, kus omandas kraadi sotsioloogia.

Pärast ülikooli hakkas juhtima Sirus XM teleshows, kus intervjueeris koomikuid, kuulsusi ja muusikuid. Peale saatejuhi, oli ka modell erinevate ettevõtete brändide jaoks üle maailma.

Lisaks sellel on ta ka laulja, tantsija ja näitleja. Tänasel päeval keskendubki eelkõige näitlejakarjäärile nii filmides kui ka telesarjades. Ta on üles astunud kuulsates sarjades nagu näiteks Kaks ja pool meest ning The Wedding Ringer.

GALERII NÄGEMISEKS KLÕPSA ESIMESEL FOTOL.

GALERII

You may also like...

Close
HOIATUS: ILMA LOATA LEHEL VIIBIMINE KEELATUD

LEHEL VÕIVAD VIIBIDA AINULT MEESTEKLUBI.EE LIIKMED. KUI TE EI OLE MEESTEKLUBI LIIGE, SIIS LAHKUGE LEHELT VIIVITAMATULT VÕI HAKAKE LIIKMEKS. KUI OLETE LIIGE, SIIS EIRAKE SEDA SÕNUMIT!

MEESTEKLUBI.EE ON KOMMUUN AINULT TÕELISTELE MEESTELE! KUI SOOVID SAADA LIIKMEKS JA TÕELISEKS MEHEKS, SIIS HAKKA MEIE FACEBOOK'I FÄNNIKS ALLOLEVA NUPU KAUDU, VASTASEL JUHUL LAHKU JA ÄRA KUNAGI NAASE. LIIKMELISUS HAKKAB KEHTIMA KOHESELT.

OLED TÕELINE MEES? SIIS HAKKA LIIKMEKS:

Social PopUP by SumoMe